MAKSYMALNY KOMFORT

systemowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność

Zadaszenia nad balkonami i tarasami

Z naszego doświadczenia wynika, że dużo balkonów na ostatnich piętrach budynków wielorodzinnych jak i większość tarasów przy domach jednorodzinnych nie posiada zadaszeń.

Często jest tak, że budując dom nie myślimy o tym, żeby taras miał zadaszenie. Dopiero, gdy zaczęliśmy korzystać z nowo kupionego i urządzonego mieszkania czy wybudowanego domu, uświadamiamy sobie, że nie zawsze warunki atmosferyczne w naszym klimacie pozwalają nam na to. I okazuje się, że mamy piękny balkon czy taras na który możemy popatrzeć przez okno.

Dlatego proponujemy Państwu rozważenie zadaszenia balkonu czy tarasu aby móc z niego korzystać praktycznie przez cały rok i cieszyć się z dokonanej inwestycji.

Proponujemy wykonanie zadaszeń przede wszystkim w konstrukcji z aluminium i szkła, jako materiałów, które zapewniają wysoką trwałość, dobrą estetykę. Te materiały to po prostu trwałość, jakość i zadowolenie z przeprowadzonej inwestycji, dobrze wydane pieniądze.

Taka inwestycja zdecydowanie zwiększa funkcjonalność, atrakcyjność i wartość
Państwa domu czy mieszkania.

Firma Cover Glass może wykonać zadaszenia w nowoczesnym, dopracowanym systemie, który został specjalnie stworzony dla zabudowy tarasów i balkonów. Rozwiązanie to charakteryzuje się tym, że :

  • konstrukcja aluminiowa może być polakierowana proszkowo na dowolny kolor
  • dach posiada systemowe rozwiązania w postaci rynien odbierających wodę oraz rur spustowych (mogą być poprowadzone przy słupach nośnych, podpierających konstrukcję dachu lub mogą być w nich ukryte)
  • wypełnienie dachu może być wykonane ze szkła bezpiecznego (przeziernego, matowego, kolorowego) czyli z bardzo trwałego i estetycznego materiału
  • na życzenie wypełnienie może być wykonane z poliwęglanów – litych lub komorowych
  • możliwość instalacji rolet przeciwsłonecznych a także oświetlenia tarasu poprzez instalację punktów świetlnych w krokwiach konstrukcji dachowej
  • system dachowy umożliwia zainstalowanie naszych przesuwno - składanych ścianek z aluminium i szkła hartowanego – składanych „parawanów” idealnie chroniących taras czy balkon przed wiatrem, deszczem, śniegiem, kurzem tworząc klimat do wypoczynku i relaksu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI

PRZYGOTUJEMY OFERTĘ Z KTÓREJ BĘDĄ PAŃSTWO NA PEWNO ZADOWOLENI !

 

COVER GLASS Zabudowy Balkonów i Tarasów

Kom. +48 662.504.588  –  faks: +48 22 291.61.86

biuro@coverglass.pl  |   KONTAKT

Mapa strony

©2015 TOMI STUDIO Graphics & Multimedia. All rights reserved.

Polityka prywatości